Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/arazpa/domains/arazpakhshtoneka.ir/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-checkout-manager/includes/checkout-additional.php on line 140
در باره ما – آرازپخش تنکا

شرکت آرازپخش تنکا (سهامی خاص) به شماره ثبت ۲۴۷۴ در مورخه ۱۳۹۰/۲/۲۸ در اداره ثبت اسناد شهرستان تنکابن به ثبت رسید.

 هر چند سابقه فعالیت پخش مواد غذائی و لبنی تحت عنوان شخص حقیقی به سال ۱۳۷۹ از مغازه ای کوچک و اجاره ای واقع در خیابان فردوسی شرقی در مجاورت چهاراه خرم آباد با نمایندگی محصولات صنایع شیر ایران (پگاه) می باشد. در سایه تلاش، همت و پشتکار و سرمایه قراردادن صداقت با مشتریان، موجب رشد و توسعه روزافزون گردید.  اعتماد مشتریان و شهروندان به این نمایندگی دوچندان گشت و عرصه فعالیت به شهرهای همجوار توسعه پیدا کرد.

در حال حاضر شرکت آراز پخش تنکا، با کسب تجربه فراوان و امید به آینده ای روشن در زیر الطاف خداوند منان و در راستای حمایت از تولید کالای ایرانی و اعتلای نام بزرگ ایران به پخش و توزیع بیش از ۲۰۰ قلم از محصولات غذایی و لبنی در گستره جغرافیایی شهر کلارآباد در استان مازندران(در مجاورت شهرستان چالوس) تا شهرستان لنگرود در استان گیلان مشغول به فعالیت می باشد.

برخورداری از ناوگان مجهز توزیع و پخش رایگان سفارشات و بهره گیری از مامورین توزیع مجرب، موجب تسریع روزافزون در فعالیتهای روزانه آرازپخش تنکا گردیده است. ایجاد اشتغال برای ۳۵ نفر از جوانان و دانش آموختگان دانشگاهها در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت آرازپخش تنکا می باشد.

آرازپخش تنکا در راستای توسعه دانش محور فعالیتهای خویش،  بهره گیری از مشاوره تخصصی و علمی از اساتید دانشگاهها را در دستور کار خود قرار داده است.

0